Vind jouw antiekwinkel met spiegels in Asten

Vind een antiekwinkel met spiegels in Asten op basis van jouw criteria.

Voeg een antiekwinkel toe
Het is gratis

Bosseweg 33 Best

Isphording Antiekhandel VOF

kwaliteits antiek uit de 17e en 18e eeuw. Nederlandse, Engelse en Duitse meubelen, brons, tin,spiegels en steengoed. Eigen restauratie atelier.

Perfecte 17e, 18e en vroeg 19e eeuwse meubelen
Perfect 16e, 17e en 18e eeuws kleingoed
Eigen restauratie atelier voor meubelen

Bekijk antiekwinkel

Voorneseweg 10 Heerewaarden

BRIEKANTIEK

UITDRAGERIJ-MUSEUM "BRIEKANTIEK'' bevindt zich in en rondom een oude steenfabriek tussen de Maas en Waal in Heerewaarden, bij Ford de Voorne van Natuurmonumente

Bekijk antiekwinkel