sluiten X

Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie

Kaart verbergen
Kaart weergeven

Overzicht van antiekwinkels in Asten, Deurne en Someren

Ploxit Deurne

In de omgeving binnen 10 km

De Lederdokter Helmond

Het restaureren en stofferen van antieke meubelen en meubelen met stof en leder. ook gedeeltelijk opknappen van lederen bekleding

In de omgeving binnen 15 km

Het Raaymakers Antiek & Interieur Milheeze

Cox Antiek Nederweert

Berben Antiek Nederweert

In de omgeving binnen 20 km

Graef Wonen de voor landelijk en sfeervol wonen Weert

Berry Swinkels Antiek Eindhoven

Double Ducks Antiek & Curiosa Eindhoven

Winkel met zeer breed assortiment betaalbaar antiek en veel curiosa/grootmoederstijd. Tevens gespecialiseerd in inboedel inkoop en opruiming.

In de omgeving binnen 25 km

De Pronckkaemer

Hastelweg 45, Eindhoven

Antiekgroothandel Goede Oude Tijd Eindhoven

Kroonluchter Galerie Son en Breugel

Kroonluchter Galerie is gevestigd op een markant punt in Son en Breugel en is gespecialiseerd in de verkoop van oude & antieke kroonluchters en antieke spiegels.

TILT Eindhoven

Dé webshop en winkel voor Vintage, Art-Deco en Industriële meubels en verlichting! Met liefde voor design, hergebruik en kwaliteit.

Schäfer Antiek Eugène Waalre

Verkoop van antieke,strakke meubelen. Restauratie van meubelen ,schilderijen en klokken.

Klaassen Art & Antiques Valkenswaard

Wij kopen en verkopen 17 18 19 eeuws nederlands zilver gouden en zilveren streeksieraden chinees porselein- chine de comammande antieke zakhorloges oude textiel

In de omgeving binnen 30 km

Isphording Antiekhandel VOF Best

Kwaliteits antiek uit de 17e en 18e eeuw. Nederlandse, Engelse en Duitse meubelen, brons, tin,spiegels en steengoed. Eigen restauratie atelier.

Van Kampen kunsthistoricus & antiquair Groeningen

't Aghterhuijs Antiek, Brocante & Curiosa Bergeijk

VandenBerg Watches Sint-Oedenrode

Restauratie-atelier Tim Schoenmakers Roermond

Restauratie van antieke meubelen, oude kunstvoorwerpen, interieuronderdelen spiegel-/schilderijlijsten, porselein, aardewerk, kroonluchters